Nowości - Gabinet Cosmedica

Idź do spisu treści

Menu główne

Nowości

„21 days effect” to innowacyjny zabieg trwałego tuszowania rzęs. Ze względu na swoje unikalne właściwości został uznany za jeden z najlepszych zabiegów 2011 roku w Wielkiej Brytanii. Zabieg polega na nałożeniu na naturalne rzęsy k semi-permanentnego tuszu, który po wyschnięciu staje się trwały i wodoodporny. Dzięki zastosowaniu w tuszu sproszkowanych włókien, uzyskujemy także przedłużenie oraz pogrubienie naturalnych rzęs.
"21 days effect" zapewnia pięknie wytuszowane, odporne na wodę i nierozmazujące się rzęsy, które utrzymują się przez okres do trzech tygodni. Dzięki nakładaniu wielu cieniutkich warstw preparatu można uzyskać praktycznie dowolny wygląd rzęs. Po trzech tygodniach tusz  musi zostać zmyty, po czym można natychmiast ponowić zabieg.
Co sprawia, że jest tak wyjątkowa?
- zapewnia prawidłowy wzrost naturalnych rzęs,
- rzęsy nie są nadmiernie obciążone, nie plączą sie, nie kruszą, nie wypadają - są wygodne w noszeniu,
- maskara charakteryzuje się głęboką, naturalną piękną czernią, powodując wyraźne podkreślenie oczu,
- jest całkowicie wodoodporna - nie są jej straszne deszcz, kąpiel, basen czy siłownia
- daje możliwość dowolnej kreacji oczu. Od delikatnego podkreślenia oka, które będzie wyglądać bardzo naturalnie do znacznego pogrubienia, zagęszczenia i wydłużenia rzęs, nadające oczom głębię i wyrazistość.
- przy zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji permanentny tusz utrzymuje się na rzęsach do trzech tygodni,
- aplikacja semi-permanentnego tuszu trwa najwyżej 45-50 minut!
Semi-permanentny tusz to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną w każdej sytuacji wyglądać pięknie i naturalnie. Rzęsy do złudzenia przypominają te pomalowane tradycyjnym tuszem. Makijaż jest jednak dużo trwalszy, a semi-permanentny tusz jest lżejszy od tradycyjnego produktu.
„21 days effect” jest alternatywą dla pracochłonnego dopełnienia rzęs przedłużanych metodą 1/1. Sprawdza się również jako zabieg uzupełniający - wydłużający tylko dolne rzęsy.
Semi-permanentny tusz to idealny produkt na czas wakacji. Podczas urlopu nie musisz myśleć o codziennym nakładaniu i zmywaniu makijażu. Możesz podróżować, wypoczywać na plaży, kąpać się w basenie - a twoje rzęsy ciągle będą wyglądać olśniewająco!
Przyznaj... piękne oczy, które zawsze będą wyglądać tak samo ładnie, to kusząca propozycja na lato, prawda!?
Serdecznie zapraszamy, semi-permanentny tusz w Gabinecie Kosmetyki profesjonalnej COSMEDICA

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego